Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Apollo

Apollo Haapsalu

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

6336020
info@apollo.ee
Lisainformatsioon

Apollo pakub oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat, nutikaid ning seltskondlikke lauamänge, aga ka mitmekülgseid kingitooteid – ehk kõike vajalikku kvaliteetse aja sisustamiseks.

📖 Kas teadsid, et aastal 2022 müüdi üle kogu maailma hinnanguliselt 2,2 miljardit raamatut? Oma panuse sellesse statistikasse on andnud ka meie Haapsalu Apollo, mis on muide linna suurim raamatupood.
Apollo raamatupood avas oma uksed Haapsalu Kaubamajas aastal 2010. Apollo missioon on juba algusest peale, kui nende eelkäija “Teadus” raamatupood 1949.aastal asutati, tuua kultuur ja meelelahutus kõigile oma klientidele mugavalt kättesaadavaks. Haapsalu Apollos töötab 3 usinat töömesilast. Kolmekesi avavad nad igapäevaselt poeukse, hoiavad korras väljapanekuriiulid ja aitavad igal kliendil jõuda just selle tooteni, mille järgi tuldud on. Kaupluse juhataja Risto kirjeldab oma kolleege Apollost: “Nad on mõlemad nii sõbralikud, avatud, rõõmsad ja positiivse suhtumisega. Neile nii meeldib see töö, mida nad siin teevad. Ja ma ei mõtle seda välja, nad on täitsa kohe mitu korda ütlema tulnud mulle, et kuule Risto, mul on nii hea meel tööle tulla, mulle meeldib siin töötada! Nad on väga abivalmid ja ma näen, et nad tõesti soovivad igale kliendile toeks olla, eriti kui tullakse otsima erilist kingitust erilisele inimesele. Koos see eriline ka leitakse!”
Kui palju lugusid ja lõputuid mõttevilju on paigutatud ühele pisikesele alale ja kui kättesaadavaks kõik see meile praegu tehtud on… aitäh, Apollo, et aitad koguda elamusi! 💫
PS! Ja kui sina tahad kinkida lähedasele või avastada enda jaoks midagi uut raamatute, lauamängude, filmide või muusika näol, tule julgelt Haapsalu Apollo kauplusesse – sa ei lahku tühjade kätega!
👉 Haapsalu Apollo kauplus asub Haapsalu Kaubamaja I korrusel. Majajuhendilt leiad nad numbri 4 alt. Sisene kaubamajja lifti ja SEB pangaautomaadi vahelisest uksest ja otse tulles jõuadki poodi.