Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Bullerby lastekaubad

Bullerby lastekaubad

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

55620066
info@bullerby.ee
Lisainformatsioon

Lasteriiete kauplus Bullerby lastekaubad on loodud pereettevõttena aastal 2015.

Kauplus ja e-poe nimi sai raamatu “Bullerby lapsed” raamatu illustreerinud, eesti päritolu ja Haapsalus lapsepõlve veetnud kunstniku Ilon Wiklandi auks.

Bullerby lastekaubad nimi on registreeritud Eesti Patendiametis kaupluse kaubamärgina.

Meie soov on pakkuda kvaliteetseid, kauni disainiga, rõõmu pakkuvaid laste ja noorte tooteid. Peame tähtsaks ohutust ning jätkusuutlikku tootmisprotsessi.

See tõttu oleme hoolega valinud tootevalikusse hulgaliselt mürgivabasid, taaskasutatavast materjalist ning keskkonnasõbralikult toodetud lastetarbeid Eesti tootjatelt .Tootmisel on kasutatud Öko-Tex, 100% pv Cotton/ Organic materjale.Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.

Tänaseks on meist saanud töökas, edumeelse kollektiiviga ning rohkete koostööpartneritega ettevõte, kus soovime pakkuda erinevaid ja meid kõnetavaid tooteid.

Märksõna on kvaliteet, sest selles ei tee me kunagi allahindlust nii toodete, kui teeninduse osas.

Rõõmsate kohtumisteni Bullerby lastekaupades Haapsalu Kaubamajas
või e-poes www.bullerby.ee!

Reet on Haapsalu kohalik ettevõtja. Umbes 10 aastat tagasi seisis ta silmitsi sama murega, mis vaevab paljusid eesti inimesi. Reet oli 20 aastat oma elust pühendanud tööle, mille tegemiseks pidi ta igapäevaselt sõitma Haapsalust Tallinnasse ja õhtul koju tagasi. Pikad päevad ja perest eemal olek hakkas oma jälge jätma. Mida pidi muutuma, aga mis? 🤔
Me siin Haapsalus teame kõik, kuidas töökohtadega lood on. Kasvatades ise eelkooliealist last, tärkas temas mõte täita Haapsalu kaubanduses laiutav suur auk ja seda ta ka tegi. 9 aastat tagasi alustas Reet ettevõtlusega ja lõi beebide-, laste- ja noortekaupadele suunatud kaupluse Bullerby lastekaubad. Algusest alates on kauplus tegutsenud meie Haapsalu Kaubajama II korrusel. “Kui esialgne visioon oli pakkuda teatud kaubavalikut, siis aastatega on tarbija selle täielikult ümber kujundanud. Meie eesmärk on oma klientidega võimalikult palju koostööd teha – kuulata nende soove ja vajadusi ning anda endast parim, et need täita. Kui alguses arvasime, et jääme vaid riiete juurde, siis praegu leiab meie poest veel jalatseid, aksessuaare, sokke, sukkpükse, pesu, ööriideid ja hommikumantleid 👕🎽💎.
Koostöös Marge Ateljeega 🪡 saab oma riideesemetele peale tikkida omaniku nime.
Me peame oluliseks kogukonna tunnet ja teeme koostööd ka teiste meie linna ettevõtetega:
✅Ostes Iloni Imedemaal perepileti, saad meie poe sooduskupongi ja
✅Fra Mares ja Hestias on pileti soetamisel salasõna, mis samuti annab meie poes soodustuse.
Minuga koos on kaupluse avamisest saati töötanud alati sõbralik ja abivalmis Tiia. Tema tugevuseks on vilunud silm ja oskus aidata kliendil leida meie toodete seast just see, mille järgi tuldud on.
Tänu Bullerby lastekaubad kauplusele saan ma palju Euroopas reisida. Nimelt ei telli ma kunagi oma kauplusesse midagi huupi. Ikka sõidan tootja juurde kohale ja vaatan oma silmaga, katsun oma käega, mis materjaliga on tegu ja kuidas ese päriselt välja näeb. Me Bullerbys väärtustame kvaliteeti ja vastupidavust. Muidugi teeb see kohati meile karuteene, sest ajad on muutunud. Laiahaarde kauba kättesaadavus, madala hinna võimaldamine masstoodangu näol ja majanduslik olukord ei soosi kvaliteeti panustamist. Lihtne on osta 2€ maksev body ja see määrdumisel lihtsalt ära visata. Meid teeb see pigem kurvaks, sest keegi on ju selle body tarbeks kanga valmistanud, body õmmelnud, pakendanud, müüki paisanud ja kurb on kuulda, kui vähe riiet austatakse. Seetõttu valime Bullerbys müügil olevaid tooteid eriti hoolega.
Kas teadsid, et meid peetakse tihti pisilaste rõivapoeks, aga tegelikult on Bullerby sortimendis riideid kuni 170cm noorukitele? Noorukite rõivatrendidega hoiab meid kursis armas Ketlin, kes kooli kõrvalt meil abis käib. Tema suunab ja aitab meil teha õigeid valikuid just noorte rõivaste osas. Võtame tema arvamust alati arvesse ja oleme tänulikud, et Bullerby noorte mood on temaga heades kätes. Bullerbys on alati lõbus – tule meile külla!” 🥳
👉 Majajuhilt leiad Bullerby lastekaubad numbri alt 38.