Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Erika Lillekunst

Erika Lillekunst

E-R 7.30-20

L 8-20

P 10-18

56282555
info@lillekunst.ee
Lisainformatsioon

Lillekunsti pood kasvas välja soovist teha midagi erilist. Personaalne lähenemine, parim teenindus ja armastus lillede ja floristika vastu – just need omadused iseloomustavad meie hubast poodi Haapsalus. Hoiame oma kaubavaliku alati värske. Tänu internetile ja kullerteenusele oleme Sinu jaoks olemas üle Eesti.

Erika Kleeman, asutaja

💐🪴Täna räägime lilledest. Ja mitte pelgalt delikaatsetest ja suurejoonelistest lilledest, vaid kuuest imelisest lille-eksperdist, kes toovad kogu taimeilu sulle Haapsalusse koju kätte.
Küsisime Lillekunst.ee looja, Erika Kleemani, käest, miks ta peab Haapsalus lillepoodi, mis teda poodi asutama pani ja milliseid emotsioone tema ettevõte temas äratab. Jutuajamine oli elav ja inspireeriv ning me ei saa seda vaid endale jätta.
Astun Haapsalu Kaubamaja parempoolsel küljel asuvast uksest sisse. Mind tervitab lummav oaas erinevatest taimedest, õitest, mis üks ilusam kui teine ja paeluv ruumi avarus. Kui enamus lillepoode on pindalalt pisikesed, siis Erika Lillekunst kindlasti nende alla ei kuulu. Tegemist on hästi organiseeritud ja läbimõeldud, Läänemaa suurima lillekauplusega, kus ei pea kartma sisenedes midagi riiulilt maha ajada.
Mind tervitab naerusuine klienditeenindaja. Ilmselt eeldab, et tulin mõnd buketti ostma. Tutvustan oma külastuse eesmärki. Väga sõbralikult juhatab ta mind edasi Erikani.
🎤 “Lillekunst saab märtsi alguses seitsme aastaseks. Me oleme oma teenuste osas väga paindlikud. Kõige kummalisemad ideed, lillefantaasiad, me teostame ja seda suurima hea meelega – meil on põnev, kui sa meile väljakutse esitad. Meie tiimi ühine eesmärk on algusest saati olnud pakkuda kliendile kõige paremat teenust.
🪴 Kui sul on vaja kontorisse lillehoidjat, siis meie tuleme ja hoolitseme su taime eest täpselt nii nagu seda konkreetset taime puhul vaja, nii tihti kui vaja. Või koju, või terassile, või kalmistule…
🚗 Me pakume kullerteenust – telli lilled meilt kohapealt või vali välja meie e-poest aadressil https://lillekunst.ee/ ja sõidutame su tellimuse ise sihtkohta.
Meie kodulehel saad lähemalt tutvuda meie teenustega, ammutada inspiratsiooni mitmekülgsest galeriist, valida välja kõige õigem kimp, mida lähedasele saata ja harida end meie blogiartikleid lugedes.
🎁 Muidugi pakime ka kingitusi. Just selle aasta jõulude eel saime tagasisidet, et üks kaheksa aastane neiu palus jõuluvanalt sama kaunilt pakitud kingitust, kui ta eelmiseks aastaks sai. Ega jõuluvanal siis ei jäänudki muud üle, kui jälle meie abi paluda.
👰🤵 Oleme aidanud mitmetel pruutpaaridel kaunistada lilledega nende imelist päeva. Pakume ka lillede renti pildistamiseks, ürituseks, fotosessioonideks või milleks iganes, mis meie kliendil pähe tuleb.
🤍  Ja ma ei saaks seda teha, nii nagu me seda teeme, ilma oma viie imelise töötajata. Kas sa kujutad ette, kuidas mul on vedanud – siin samas, väikeses Haapsalus, on minule saanud maailma kõige paremad floristid?! Mul on nii hea tiim. Parim!” lõpetab Erika oma jutu, mille ta räägib nii positiivse õhinaga, silmis kirg ja armastus töö vastu, mida ei vahetaks ta mitte millegagi.
Avastan, et Erika kontor, kus viimase tunnikese vestelnud oleme, asub kaupluse ruumide kaugeimas nurgas. Kuid mitte eraldi toas, vaid otse melu keskel, kus ümber sagivad kogenud lilleseadjad ja lillekunsti soetama tulnud kliendid.
😊 Mind jääb kummitama see õhkkond, millest just lahkusin – üks ettevõtja suudab oma aususe, leekiva innukuse ja sihikindluse anda edasi mitte ainult oma töötajatele, vaid kõigile, kes nende poodi külastavad – armastuse teha seda, mis hinge helisema paneb. Nagu oleks vanaema juures kooki söömas käinud. 🤍
Lillekunst asub Kaubamaja eest vaadates maja parempoolsel küljel. Kauplusel on kaks sissepääsu, otse taksopargist üle parkla. Leiad nad meie majajuhilt numbri alt 21.