Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Given juveelikauplus

Given juveelikauplus

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

Lisainformatsioon

GIVEN on ehtebränd, mis seisab ilu, armastuse, loovuse ja jätkusuutlikkuse eest, väljendades seda oma ehete kujunduses ja viimseni läbimõeldud detailides. Oleme  Baltimaade suurim juveeliehete jaemüügikett. Givenist leiad laia valiku juveeliehteid igale maitsele nii naistele, meestele kui ka lastele, ainulaadseid kollektsioone ja atraktiivseid kuupakkumisi ning suurepärase klienditeeninduse.

GIVENi valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja olukorrale. Soovime, et kõik saaksid rõhutada oma isikupära väljendusrikaste, kvaliteetsete ja samas taskukohaste ehetega, sellepärast oleme avatud kõigi jaoks, kes näevad meie ehetes väärtust, soovides avastada aksessuaaride maailmas midagi uut.

GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditisoonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus. Aitame teil tuua rõõmu iseendale ja teistele, leides ehte, mis on mõne erilise hetke tõeliseks sümboliks, sest inimene on GIVENi jaoks suurim väärtus. Olge julged katsetama! Oleme sama mitmetahulised kui meie kliendid.

Kohtleme kõiki oma kliente külalistena! Igaüks peab tundma end meie kauplustes mugavalt, vabalt ja oodatuna.
GIVENi teenuste valik on lai ja mitmekesine:

– kõige suurem valik ehteid, võimalus osta kinkekaarte, samuti kullassepateenus.

– järelmaksuga ostmise teenus 0 sissemakse ja täiesti intressivabalt luues võimaluse osta ihaldusväärsed juveelitooted ilma suurema väljaminekuta.

– kullavahetuse teenus. Too oma seisma jäänud kuld GIVENi kauplusesse ja saa vastu turu parima hinnaga väärikat ostukrediiti!

Ootame kõiki meie ehtemaailma avastama!

💎 Tänase loo peakangelase eelkäijate lugu sai alguse juba 100 000 aastat tagasi, kui esimesed ehted Aafrikas valmis meisterdati.
Valmistati need luudest ja merekarpidest ning kasutati kandja kaunistamiseks ning kaitsmiseks.
GIVENI juveelikauplusest leiad aga hoopis kaasaegsemaid ehteid ja täna käisime Haapsalu kaupluse juhataja Mairega jutustamas.
🎤” GIVEN avas Haapsalu Kaubamajas uksed aastal 2022.
Ettevõtte tegevjuhi jaoks on Haapsalu tõeline pärl Eestimaa pinnal. Seetõttu oli kaupluse avamine siin talle väga südamelähedane.
💍📿GIVENI eesmärk on algusest peale olnud kliendile kvaliteetsete juveelehete kättesaadavaks tegemine ja seda igale maitsele, sündmusele ning rahakoti suurusele.
Nii leiad meie lettidelt erinevaid brände, kelle hulgas eksklusiivsed majabrändid, mida ei leia sa kusagilt mujalt kui GIVENI kauplustest.
Meil on teiste seas kaks peamist punkti, millest igapäeva tegevustest lähtume.
✅Üks on kliendi heaolu ja teine jätkusuutliku ärimudeli arendamine.
Meil Haapsalu kaupluses on kokku kolm töötajat, mina, Maire, Tiina ja Kristina.
☺️Meie peamine eesmärk on see, kui tööpäeva lõpus oleme suutnud igat klienti kuulata ja mõista. Soovitada talle erinevaid variante ehetest ja aidata jõuda just selle õige ehteni, mille järgi ta poodi tulnud on.
☺️Me nõustame ehete hoidmise ja kaunina säilimise osas, aitame komplekteerida ehete kombinatsioone ja muide, võtame vastu ka vanu kuldehteid ja kuldesemeid, mille laseme hinnastada, et saaksid uued ehted soetada selle võrra soodsamalt.
☺️Pakume ka osamaksete võimalust ilma ühegi lisatasuta, lihtsalt selleks, et sa ei peaks korraga suuremat summat välja käima.
Kindlasti oled sa kuulnud õudusjutte, kuidas kusagil kaugel maal kulda või teemanteid kaevandatakse.
☺️Meie oleme täielikult vastu äri pidamisele verehinnaga. Seega oleme valinud oma koostööpartnerid eriti hoolikalt, uurinud nende ärimudeleid, sertifikaate ja jätkanud vaid nendega, kes on oma tegemises tõeliselt läbipaistvad, maavarasid, inimelusid ja kvaliteeti väärtustavad.
Me kasutame oma kauplustes LED valgustusi, taaskasutatavaid pakkekotte, keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid. E-poest tellides ei leia sa meie tooteid paki seest kilesse mähitult, selleks on meil komposteeritav materjal, mis turvaliselt sinu ostu sinuni toob.
🫶Meil siin Haapsalus on maitsekalt sisustatud ehtekauplus, kuhu ootame väga sind uudistama.
Kohapeal on sul võimalus ehteid enne ostu sooritamist proovida ja tunda, kuidas ehe sinuga kokku sobitub.
Muidugi oleme valiku tegemisel nõu ja jõuga abiks🫶!”
👉Giveni juveelikaupluse leiad meie majakaardilt numbri alt 8👈