Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Haapsalu Kaubamaja Konsum

Haapsalu Kaubamaja Konsum

E-P 9-22

58730590
53491565
kmtoit@hty.ee
Lisainformatsioon

Haapsalu Kaubamaja Konsum on avatud iga päev 9-22. Kauplusest leiad laia kaubavaliku soodsaima pere ostukorviga.

Haapsalu linnas ja Uuemõisas on võimalik kaup ka otse koju tellida. Vali välja soovitud kaubad ja kohaletoimetamiseks sobiv päev ning kaup tuuakse sulle otse koju. Kuller helistab kui on pakiga kohale jõudnud ning annab paki kontaktivabalt üle. Tellimusi saab esitada e-poe keskkonnas www.coophaapsalu.ee

Kõiki Haapsalu Kaubamaja köögi ja pagari tooteid on võimalik ette tellida meie koduleheküljelt või kaupluses kohapeal.

 

Eluterve Terve Elu. Haapsalu Tarbijate Ühistu asutas 2014. aastal Haapsalu Kaubamajas  ning Uuemõisas Konsumi kauplustes tervisliku toitumise trendi järgivate inimeste jaoks eraldi osakonna „Eluterve terve elu“.

Sellesse osakonda koondasime kõik erinevad toidud, mida vajasid erinevate toitumiseelistustega inimesed. Võrdse tähelepanuga suhtume algusest peale taimetoitlastesse, veganitesse, ökoloogiliselt puhta toidu eelistajatesse, paleotoitujatesse, gluteeni- või laktoositalumatusega inimestesse, nisust loobunud inimestesse ja kõigisse, kes ühel või teisel moel peavad oluliseks tervislikku toitumist. Neid erinevaid toitumissuundi on palju ja kõigile soovime pakkuda sobivat valikut. Osakonna populaarsus kasvas kiiresti ja peatselt hakkasime oma köögis ja pagaris valmistama ise sama kaubamärki kandvaid tooteid.