Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Kauplus Jalavarjud

Kauplus Jalavarjud

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

55680875
Lisainformatsioon
Pisikestest varvastest suurte sammudeni – kauplusest Jalavarjud leiad sobivad jalanõud igale pereliikmele 👣
Haapsalu Kaubamaja II korrusel on kauplus Jalavarjud olnud aastast 2010.
Kaupluse omanik Mare on olnud selles rollis nüüdseks kolm aastat. Mare ütleb, et tema ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetseid jalanõusid, olgu nendeks toasussid, peokingad, talvesaapad, kummikud või suve rihmikud. Kõik on olemas.
“Peame oluliseks hoida tootevalik kõikehõlmav – oleme kogupere pood.
👠👞👡 Meilt leiad kaubamärgid nagu RIEKER, Tamaris, JANA, Caprice ja paljud teised 👢👟🥾 Meile on oluline toetada igat klienti, kes meie poodi tuleb. Olgu tal lai jalg, nõrkus kontsade vastu või soov talviseks metsamatkaks kõige vastupidavamad ja ilmastikukindlamad jalavarjud leida. Anname nõu ja soovitusi, et ta leiaks just need, mille järgi siia tuli.
Tänu paljudele püsiklientidele on meil kasutusel ka kliendikaardi süsteem.
Meie poes töötab koos minuga veel kaks naist – Siiri ja Siivi. Siiril ja Siivil on mõlemal jalanõude sektoris pikk minevik. Näen, et see on andnud neile mõlemale suurepärased klienditeenindaja oskused, ekspert teadmised jalanõude sobivuse ja soovituste andmisel ning ma olen nende tööga väga rahul.
Oleme saanud klientidelt head tagasisidet meie asukoha osas. Asume täpselt Haapsalu südames. Siia on kliendil hea ja mugav tulla. Peale Kaubamaja II korruse remonti saab teisele korrusele kahe liftiga. See teeb ligipääsu kergeks nii noortele vankribeebi vanematele kui liikumisraskustega klientidele. Meile on kõik oodatud.“
👉 Majajuhilt leiad kaupluse Jalavarjud numbri alt 32.