Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Lens Optika

Lens Optika

E-R 9-18

L 10-15

P – suletud

58509319
haapsalu@lensoptika.ee
Lisainformatsioon

Prillid, päikeseprillid, kontaktläätsed, nägemiskontroll – kõik mugavalt ühest kohast!

Kus sina oma silmade tervise eest hoolt kannad? 👀
Aastal 2010 avas Lens Optika oma kaupluse meie Kaubamajas. Haapsalu Lens Optika kauplust on kõik need 13 aastat vedanud kahenaise tandem, alati rõõmsameelsed ning hoolivad, Rita ja Kristel. Kahepeale kokku on nendel vägevatel naistel tööstaaži optikamaastikul tervelt 49 aastat 💪
Kui Lens Optika kauplused üle Eesti on juba 32 aastat täitnud oma missiooni kinkida igale kliendile selgem nägemine, siis Rita ja Kristel on selle ettevõtmisega 100% nõus.
Küsisime Ritalt, kuidas näeb välja üks kordaläinud tööpäev? “Nii mina kui Kristel oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda kõikidele oma klientidele parimat võimalikku teenust. Õnnestunud tööpäev on see, kui me oleme saanud oma kliendile tema mure lahendamisel abiks olla. Meile on oluline klienti mõista ja aidata tal langetada õigeid otsuseid, et toetada tema silmade tervist.”
Miks just Lens Optika? “Meil on pikaajalisi kogemusi ja mõistame, et prillid on osa prillikandja identiteedist, nii-öelda välisest kuvandist, ja seetõttu austame ja proovime hoida personaalset, isikupärast lähenemist kui aitame kliendil prille valida. Samuti on meie raamivalik lai ning pidevalt uuenev, kõik silmatorkavamad ja omanäolisemad raamid on ainueksemplarid, seega ei tohiks keegi täpselt samasuguste prillidega linna vahel vastu jalutada.”
Rita ja Kristel aitavad sind, kui:
🕶 vajad nägemiskontrolli
🕶 tahaksid kontaktläätsesid, aga sul pole neid varem olnud
🕶 soovid asjatundliku nõu prillide ja klaaside valimisel
🕶 tunned muret oma silmade tervise pärast
Leiad Lens Optika Haapsalu kaupluse Haapsalu Kaubamaja parempoolsel küljel. Kui lähened poele Kaubamaja peauste poolt, kõnni mööda Peetri Pizzast ja keera vasakule, suunaga Kaubamaja taha. Kohe esimene uks vasakul ongi Lens Optika sissepääs. Kauplus asub esimesel korrusel ja on eraldi sissepääsuga, mis teeb selle külastamise mugavaks ka liikumisraskustega klientidele.
Mistahes mure sul seoses nägemisega on, ole julge ja astu Haapsalu Lens Optika kauplusesse sisse. Kui sa kohale minna ei saa, helista kauplusesse telefonil +372 585 09319 ja räägi oma mure ära. Sedasi muudad nii endal kui ka Rital ja Kristelil päeva ilusaks 🫶
👉 Majajuhendil on nende asukoht numbri all 17.