BULLERBY LASTEKAUBAD

Lasteriiete kauplus Bullerby lastekaubad pakub kvaliteetseid, kauni disainiga, rõõmu pakkuvaid beebi, laste ja noorte tooteid vanusele 0-14 aastastele.

Rõõmsate kohtumisteni Bullerby lastekaupades Haapsalu Kaubamajas ja
e-poes www.bullerby.ee

MIRELL RÕIVAKAUPLUS

Kaupluses müüakse naiste garderoobikaupu.
Lahtiolekuajad:    E-R 10.00-19.00,  L   10.00-17.00,  P   10.00-15.00

Facebook

Mr. Hollis

Meesterõivaste kauplus

www.maximoff.ee 

Pesupood triumph

​Kaunid ja mugavad pesukollektsioonid naistele, ööpesu, meeste pesu, sukatooted.

www.pesustuudio.ee

Pop!

POP! kauplus pakub trendikaid ja julge värviga rõivakollektsioone. Kaubasortimendis ka jalatsid, pesu ja aksessuaarid.

www.popshop.ee

Protten

Protten on Eesti rõivabränd ja turul alates 1993. aastast, see on loodud naiselikule naisele, kes peab oluliseks kvaliteeti ja rõivaste head istuvust.
Protteni kauplusest leiab rõivaid nii igapäevaseks kui ka pidulikuks ürituseks ning rõivaid ka pluss-suurustele. Lisaks on müügil aksessuaarid: ehted, kindad, sallid, kotid ja vööd, mis täiendavad komplekte ja toovad välja naise isikupära. Samuti pakume oma kaupluses meeste rõivaid ja poiste ülikondi.

www.protten.ee

Sportland


Sportland on rahvusvaheline, maailma parimaid spordi- ja vabaajakaupu müüv kaupluste kett. Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi Sportlandi poolt pakutavate toodete ja teenuste. Sportland on ainus kõigis kolmes Balti riigis tegutsev spordikaupluste kett. Sportlandi tootevalikut iseloomustab maailma parimate kaubamärkide teravaim spordi- ja vabaajatoodete valik.

Lahtiolekuajad: E-R 11-18, L 11-16, P 11-15
Kaupluse kontakt: haapsalu@sportland.ee / +3724733009

www.sportland.ee

The Bag

Kotid, ehted, vööd, peakatted ja sukad on need, mis tihti esimesena tõmbavad tähelepanu ja räägivad kandjast.  The Bag kauplused kutsuvad sind aksessuaaride maailma. Aksessuaare pole kunagi liiga palju, tee nendest enda huvitavad kaaslased igasse päeva.

www.thebag.ee