Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Sinsay

Sinsay

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

53355511
support.ee@sinsay.com
Lisainformatsioon

Sinsay on toonud meieni viimase aja trende parimate hindadega alates aastast 2013. Lisaks teismelistele mõeldud tootevalikule, mis on jätkuvalt meie DNA tuumaks, pakume veel rõivaid ja aksessuaare naistele ning nüüd lisaks ka lastele meie uues Fox & Bunny kollektsioonis. Lisaks on Sinsay tootevalikus lai ja stiilne valik koduaksessuaare.

👗👕 Kas tead, kus asub kõige suurem riidepood Haapsalus? Meie teame!
Sinsay kauplus avas meil, Haapsalu Kaubamajas, oma uksed 2022. aasta 29. Septembril.
Haapsalu Sinsay kaupluses töötab kokku 7 moeteadliku personaliliiget. Nad hoolitsevad igapäevaselt selle eest, et kõik väljapanekud kaupluses oleksid korras, aitavad sul soovi korral teha ostuotsuseid ja juhatavad sind sinu otsitud esemeni. Sinsay poest leiad taskukohase hinnaga rõivaesemeid nii meestele, naistele, lastele, kuid samuti ka stiilseid tooteid oma kodu või kontori sisustamiseks.
Küsisime Haapsalu kaupluse juhatajalt, mis teeb Haapsalu Sinsay poes töötamise huvitavaks? Ta vastas: ”Me hoiame kõiki oma tiimi liikmeid. Oleme edumeelsed ja toetavad. Koolitame end pidevalt, et jagada meie klientidega uusimaid trende riietumisstiilides. Meile on oluline, et iga meie töötaja tunneb ja teab, et ta on väärtuslik. Usume, et nii hoiame oma teenindustaseme kõrgel ja oleme olemas igale kliendile, kes meie poodi sisse astub. Ja muide, meie poe pindala on nii suur, et tööpäeva lõpuks saavad kõik oma päevasammud täis – tervislik töökeskkond,” lisas ta naljatlevalt.💫
Sinsay rõivabränd kuulub LPP Estonia alla, mis haldab lisaks ka brände nagu Reserved, Cropp, House ja Mohito. Lisaks peab Sinsay oluliseks säästva arengukava eesmärke ja järgib neid igapäevaselt oma töös. Ikka selleks, et hoida meie keskkonda ja toimetada jätkusuutlikult.
Oled riiete või kodusisustuselementide otsingul? Ära sõida sellepärast pealinna, külasta Haapsalu Sinsay poodi ja leia kõik vajalik taskukohase hinnaga 💁
👉 Haapsalu Sinsay kauplus asub Haapsalu Kaubamaja II korrusel. Majajuhendilt leiad nad numbri alt 28.