Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Omasugune Mängutuba

Omasugune Mängutuba

E-R 10-19

L 10-17

P 10-15

info.omsu@gmail.com
Lisainformatsioon

Omasugune Mängutuba pakub mängurõõmu nii pisikestele kui ka pisut suurematele põnnidele. Meie mängutoas ootavad Sind kahekorruseline ronimislinnak suure pallimere ja kahe liumäega, bruderi sõidukid, mängumajakesed, ronimisröövik, hüppeloomad, motoorikaseinad ning kott-toolid väikeseks multapausiks ja puhkamiseks. Janu kustutamiseks on tasuta joogivesi.

Mängutuba on avatud iga päev, v.a 24. veebruar, 24. juuni, 25-26. detsember, 1. jaanuar. Pilet on lapsele, saatjale on külastus tasuta. Tavapileti hind on 8€, millega saab mängida kuni kaks tundi ja sooduspilet, hinnaga 6€/2h. Sooduspiletid on ühe pere järgmisele lapsele, gruppidele (nt lasteaiad) alates 10st inimesest ning viimasel tunnil.

Sünnipäevasid saab pidada pühapäeviti kell 15:15-18:15. Täpsema info sünnipäevapidude broneerimise, korraldamise ja hindade kohta leiab Omasuguse Mängutoa kodulehelt või kirjutades info.omsu@gmail.com.

Vanusepiirangut ei ole, mängima on oodatud kõik, kes vähegi võiksid mängutoast rõõmu tunda. Väikelapsed peavad mängima tulema koos saatjaga! Mängutuba ei paku lastehoiu teenuseid.

Haara emme-issi, vanaema-vanaisa, tädi-onu, õde-vend, sõber-sõbranna kaasa ja tule mängima! Ja ära siis ainult sokke unusta!

Info ja kodukord: www.omsutuba.com