Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Päikesetuba solaariumikeskus

Päikesetuba solaariumikeskus

T-R 10-19 

L 10-15

P, E – suletud

4720059
paikesetubaou@gmail.com
Lisainformatsioon
🤔Kõige efektiivsem moodus masenduse vähendamiseks?
☀️PÄIKEEE☀️
Aga mida teha, kui päikest vaat et polegi ja õues möllavad karged talvetuuled?
Üle-eelmise aasta aprillis said paljud Haapsalu elanikud e-maili teatega, et Haapsalu solaarium sulgeb oma uksed. Pettumust oli palju, kuid kas sa teadsid, et endiselt saab samades ruumides päevitamas käia?
🎙️Meie vestluspartneriks täna on Päikesetuba OÜ, kes nüüdseks pea kaks aasta Haapsalu inimestele päevitamise võimalust pakkunud on.
“Me alustasime üpris ootamatult. Sama ootamatult, kui Haapsalu elanikule tuli teade, et senine päevitamise keskus oma uksed sulgeb.
Saime pakkumise, milles seisis lihtne küsimus – kas tahad päevituskeskuses oma äriga alustada? Mõtlemise aega oli kõigest üks päev.
Eesti kliimat tundes teame, kui oluline on pakkuda killukest rõõmu, päikese näol, halli argipäeva ja seega tuli otsus lihtsalt.
❌Samuti teame, milline kuulsus on solaariumitel.
Meie päevituskeskusest, Päikesetuba, leiad tipptasemel päevitusseadmed.
☀️Meil on ka D-päikese päevitusseadmed.
D-päikese võlu on see, et ta ei kõrveta sinu nahka. Päevitamine toimub kontrollitud ja turvalises seadmes, mis aitab sinu kehal toota, olgugi, et tehisvalguse abil, melaniini ja vajalikus koguses d-vitamiini, sest kabiinis saadav kiirgus on sarnane päris päikesega.
Melaniin on bioloogiline pigment, mis annab sinu juustele, silmadele ja nahale värvi. Melaniini tootmise protsess nahas aktiveerub, kui nahk puutub kokku päikesevalgusega. Päevituskabiinides on loodud samasugune keskkond, kui loodusliku päikese käes viibides.
💁D päike päevitusseadmed tagavad sulle tervisliku, kauakestva ja kauni päevitustulemuse.
🧴Oluline on kasutada spetsiaalseid päevitustooteid, mida leidub Päikesetoas igale nahatüübile ja need tagavad sulle 30-40% parema, ühtlasema ja püsivama päevitustulemuse.
Meilt leiad erinevaid päevituse kiirendajaid, intensiivistajaid ja päevitusjärgseid tooteid, mis on just päevituskabiinide tarbeks ja järelhoolduseks mõeldud.
🫴Meie Päikesetoas ootame sind, kui sa oled vähemalt 18. aastat vana, päevitama teisipäevast laupäevani, ilma eelneva aja broneerimiseta – lihtsalt astu sisse ja naudi energiat, mida lühike, kuid efektiivne päevitusseanss sulle annab.
Ja kui sa varem käinud ei ole, siis meie teenindajad oskavad sulle soovitada, millist seadet kasutada, kui kaua üks seanss kesta võiks ja muidugi parimat kreemi, mis sulle sobida võiks!”
🫠Meie jutuajamise käigus püüdsime kinni ka ühe kliendi, kellelt küsisime, miks tema Päikesetuba külastab.
“Mulle meeldib see! Ma tunnen end alati nii värskelt ja energiliselt, kui olen saanud võtta hetke vaid iseendale. Tunnen, et kerge jume annab mulle enesekindlust ja nii palju jaksu külmaga toime tulla. Korraks sooja sisse saades tunnen end õnnelikult ja sellepärast olen Päikesetoa ustav klient!”
✨Päikesetuba asub meie Kaubamaja kolmandal korrusel. Nende juurde saab liftiga või treppidest, mis on Apollo kaupluse kõrval. Majajuhendil on Päikesetuba numbri all 42.✨