Tallina mnt 1, Haapsalu
yhistu@hty.ee
Tallina mnt 1, Haapsalu
Kauplused 10-19 Konsum 9-22

Sharm ilusalong

Sharm ilusalong

E-R 10-18

L 10-15

P – suletud

4734273
Lisainformatsioon

Juuksur, kosmeetik, maniküür, pediküür, püsimeik, piercing, geelküüned, geel lakkimine.

Sharm Ilusalong on Haapsalu Kaubamajas tegutsenud nüüdseks juba mõnda aega, aastast 2022. Kuid salongi ajalugu ulatub hoopis kaugemale.
Nagu ka salongi nimi, tuletatud sõnast šarm, mis tähendab veetlust ja võluvust.
Sharm Ilusalong avas esmakordselt uksed aastal 2001, aadressil Posti 26.
🤗Olgugi, et asukoht on selle aja jooksul mõned korrad muutunud, tunneb kogu Sharmi kollektiiv, et nüüd on nad leidnud selle päris oma koha, kus kliente vastu võtta. Ka eesmärgid ja väärtused on jäänud salongi pidamisel vankumatuks.
“Meile on algusest saati olnud oluline kliendile olemas olla. Kuulata tema muresid ja anda endast kõik, et panna ta ennast oma kehas paremini tundma.
🧐Milline naine ei taha välja näha hoolitsetud?
Meie salongis töötavad erinevad ilutegijad, kelle tööstaaž kokku liites on tublisti üle 100 aasta. 😳
💇💄💅💆Meil on juuksurid, kosmeetikud, maniküürijad ja pediküürijad, jumestaja, massöör ja vahel käib meil ka Tallinnast püsimeigi tegija.
Me hoiame oma teenuste valiku sellisena, et kõigil oleks meie juurest võimalik endale sobiv iluhooldus leida.
💈🪮Trendidega kaasaskäivad juukselõikused nii lastele, meestele kui naistele ja värvitööd on meie järjepidevalt koolitustel osalevatel juuksuritel käpas.
Kosmeetikud leiavad alati uusi viise, kuidas sinu naha eest hoolitseda – meilt saad nii klassikalisi näohoolduseid, happehoolduseid kui ka aparaadihoolduseid.
Läbitud on ka esteetilise iluteipimise koolitus, mille järele nõudlus aina kasvab.
🍵☕Pakume klientidele soovi korral turgutavat kohvi või kosutavat teed, et tema külastus meie juures oleks igati mugav ja meeldiv.
Oleme väga tänulikud, et meie salong asub täpselt lifti kõrval, mis teeb ligipääsu lihtsaks ka liikumisraskustega klientidele.”
Sharm Ilusalong asub Kaubamaja II korrusel, treppidest üles tulles kohe paremat kätt. Liftiga, mis on Apollo ja Elisa kõrval, jõuad II korrusel väljudes täpselt Sharm Ilusalongi ette.
👉 Majakaardilt leiad Sharm Ilusalongi numbri alt 27.